اخبار استانداری
17تير1398

.گفتار، رفتار و عملکرد ما باید قرآنی و نشأت گرفته از سیره اهل بیت(ع) باشد/تقویت حوزه فرهنگ و معنویت بهترین نوع سرمایه گذاری است

حسین کلانتری در بازدید از کلاس‌های سی و هفتمین دوره مسابقات قرآن، نماز و عترت استان، گفت: گفتار، رفتار و عملکرد ما باید قرآنی و نشأت گرفته از سیره اهل بیت(ع) باشد.
حسین کلانتری به مشارکت ۷۵۰ دانش آموز در« سی و هفتمین دوره مسابقات قرآن و عترت» استان اشاره کرد و اظهار داشت: سرمایه گذاری در حوزه دین، فرهنگ و معنویت جامعه به خصوص علوم قرآنی بالاترین نوع سرمایه گذاری است.
کلانتری، مسیر قرآن را راهی مستقیم و هدایتگر برشمرد و ابراز داشت: منش و روش درست، مأنوس شدن با قرآن و عترت است.
وی ابراز داشت: باید همواره سیره ائمه اطهار(ع) را سرلوحه کارهای خود قرار دهیم وعملکرد ما باید قرآنی و برگرفته از سیره اهل بیت باشد.
کلانتری با اشاره به حضور ۷۵۰ دانش آموز در این دوره‌ها، اظهار داشت: برپایی این کلاس‌ها در ۱۴ رشته اجرایی و انتخاب ۷۴ نفر برای مرحله کشوری، گام مؤثری در ارتقای ظرفیت‌های آموزشی رشته‌های هدف و تبیین بهتر ارزش‌های قرآن و عترت در جامعه است.
استاندار، برگزاری این کلاس‌ها را در رشد علمی، دینی و فکری جوانان و نوجوانان محسوس دانست و تصریح کرد: در دوره‌ای که دشمن با هجمه‌های فرهنگی و تبلیغاتی به دنبال انحراف در میان نسل جوان است، برنامه ریزی و عملکرد بر محور قرآنی به خنثی سازی نقشه‌های دشمنان کمک شایانی می‌ کند.
ج/238

عكس هاي مرتبط :


مشاهده اخبار بیشتر
نسخه قابل چاپ
  • ارسال به دوستان
نام ارسال کننده :  
ایمیل ارسال کننده:
نام دریافت کننده :
ایمیل دریافت کننده :  
موضوع ایمیل :
کد تصویری :
 

آدرس :استان کهگیلویه و بویر احمد - یاسوج - میدان امام حسین - ساختمان مرکزی استانداری


مجری سایت:شرکت سیگما