اخبار استانداری
17تير1398

.افتتاح مجتمع گردشگری«دال دنا» با حضور معاون رئیس جمهور و استاندار 

مجتمع گردشگری و تفریحی «دال دنا» با حضور علی اصغر مونسان معاون رئیس جمهوری و رئیس سازمان میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی کشور، حسین کلانتری استاندار کهگیلویه وبویراحمد، زارعی نماینده مردم شهرستان های بویراحمد و دنا و جمعی از مسئولان استانی و شهرستانی در سی سخت افتتاح شد.

استاندار کهگیلویه و بویراحمد در آئین افتتاح این طرح، گفت: برای ساخت این مجتمع  ۱۲۰ میلیارد ریال سرمایه گذاری شده که ۱۰۰ میلیارد ریال آن سهم آورده سرمایه گذار و ۲۰ میلیارد ریال تسهیلات صندوق توسعه ملی است.
حسین کلانتری با بیان اینکه، این مجتمع در زمینی به مساحت چهار هزار و ۵۰۰ مترمربع ساخته شده و دارای چهار هزار مترمربع سازه فیزیکی است، اظهار داشت: این مجتمع ۱۸ سوئیت هر کدام به مساحت ۸۰ مترمربع، ۷۲ تخت و ۲ سالن رستوران و کافی شاپ است.
استاندار تصریح کرد: این طرح به حوزه گردشگری این استان رونق می بخشد.
 مدیرکل میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی استان هم  گفت:  با بهره‌ برداری این مجتمع گردشگری برای 35 نفر شغل ایجاد شده است.
باقری اظهار داشت: این هتل دارای 18 سوئیتو با طراحی داخلی لوکس و مجهز به امکانات رفاهی مناسب آماده پذیرایی از گردشگرانی است که استان کهگیلویه  بویراحمد و شهرستان دنا را به عنوان مقصد گردشگری خود انتخاب می‌ کنند.
ج/238

عكس هاي مرتبط :


مشاهده اخبار بیشتر
نسخه قابل چاپ
  • ارسال به دوستان
نام ارسال کننده :  
ایمیل ارسال کننده:
نام دریافت کننده :
ایمیل دریافت کننده :  
موضوع ایمیل :
کد تصویری :
 

آدرس :استان کهگیلویه و بویر احمد - یاسوج - میدان امام حسین - ساختمان مرکزی استانداری


مجری سایت:شرکت سیگما