اخبار استانداری
18تير1398

.رسالت تعزیرات حکومتی در شرایط کنونی بسیار سنگین تر شده است

حسین کلانتری در دیدار جمعی از مسئولین تعزیرات حکومتی کشور و استان با وی به نقش سازنده تعزیرات حکومتی در سلامت کسب و کار اشاره کرد و گفت: عدم کنترل، ساماندهی، نظارت و بازرسی بازار و هرگونه اختلال در تولید و توزیع سبب نابسامانی در جامعه می شود و در این خصوص تعزیرات حکومتی رسالت سنگینی بردوش دارد.
استاندار با اشاره به اینکه ما قطعا از شما انتظاراتی داریم و مردم هم به جد مطالباتی دارند و تعزیرات حکومتی باید به درستی پاسخگو باشد، افزود: در شرایط کنونی که تحریم ها به مردم فشار وارد می کند بی توجهی و یا کم توجهی در امر نظارت، کنترل و مقابله با سودجویان و رها کردن آنها سبب مضاعف شدن مشکلات و نابسامانی در عرصه اقتصادی و نارضایتی در حوزه اجتماعی خواهد شد. 
استاندار کهگیلویه وبویراحمد اظهار داشت: در شرایط کنونی قطعا انتظارات مردم و مسئولین این است که تعزیرات حکومتی با انرژی، توان و جدیت تمام به مسائل توجه داشته باشد.
کلانتری با بیان اینکه ما هم با همه اختیارات، توان و ابزاری که داریم هر جا که لازم باشد ورود می کنیم و حامی شما هستیم، تصریح کرد: قطعا جامعه و مردم ما هم اینکه ببینند مسئولین صادقانه و دلسوزانه تلاش می کنند راضی هستند.
استاندار با بیان اینکه، در شرایط کنونی مدیران باید آستانه تحمل و استقامت بالایی داشته باشند، تاکید کرد: مدیران باید با ایده و برنامه نو برای عدالت اجتماعی و حفظ حقوق اولیه مردم و جلوگیری از هرگونه معظلات، برنامه و تدابیر لازم داشته باشند.
کلانتری عمل به  قوانین و اجرای کامل آن را بسیار جدی دانست و گفت: مردم باید این احساس را داشته باشند که اگر اجحافی  در بازار باشد مرجعی که از طریق آن و با آسانترین و سریع ترین روش بتواند برای جبران خسارت پیگیری کنند و آن مرجع هم اقدام لازم را عملی نماید.
استاندار، جابجائی مدیران را گردش تجربیات، خلاقیت ها و ایده ها دانست و گفت: انتظار داریم صالحی مدیر جدید با خلاقیت و اقتدار بیشتر نسبت به وظایف، تکلیف و ماموریتی هایی که بر عهده دارد،  تلاش کند و گام بردارد.
کلانتری از رضا زيرايي مدیرکل سابق تعزیرات حکومتی استان هم تقدیر کرد و یادآور شد: زیرایی با جدیت مسائل را دنبال می کرد.
در این نشست که هیاتی از سازمان تعزیرات حکومتی کشور با استاندار دیدار داشتند، براتعلی صالحی به عنوان مدیرکل جدید تعزیرات حکومتی استان معرفی شد و از رضا زيرايي مدیرکل سابق تعزیرات حکومتی استان هم تقدیر به عمل آمد.
ج/238

 
مشاهده اخبار بیشتر
نسخه قابل چاپ
  • ارسال به دوستان
نام ارسال کننده :  
ایمیل ارسال کننده:
نام دریافت کننده :
ایمیل دریافت کننده :  
موضوع ایمیل :
کد تصویری :
 

آدرس :استان کهگیلویه و بویر احمد - یاسوج - میدان امام حسین - ساختمان مرکزی استانداری


مجری سایت:شرکت سیگما