اخبار فرمانداری
30فروردين1397

.استاندار کهگیلویه و بویراحمد در پیامی فرا رسیدن سالروز ولادت حضرت امام حسین(ع) و حضرت ابوالفضل (ع) را تبریک گفت

نامگذاری میلاد سراسر نور و با سعادت سرور و سالار آزادگان جهان حضرت اباعبدالله الحسين (ع) و علمدار حراست و حفاظت از آل الله، حضرت ابوالفضل (ع) به نام روزهای پاسدار و جانباز در حقیقت ارج نهادن به ایثارگری ها و رشادت‌های غیورمردانی است که در طول تاریخ از ارزشهای ناب الهی و آرمانهای انسانی حراست کردند.
پاسداران حافظان و مدافعان دستاوردهای نظام اسلامی و آرمانهای امام راحل هستند كه با تاسی از مکتب اسلام ناب محمدي(ص) و نهضت سرخ عاشورا همواره دغدغه آزادگی،عدالت خواهی و مساوات را در سر می پرورانند.
این روزها را باید یادمان سلحشوران و جانفشانی های غیور مردان و شیرزنانی دانست که جانانه در مقابل زیاده خواهی ها و تجاوزگری های دشمنان ایستادند و با تقدیم هستی خود،حتی وجبی از خاک ایران بزرگ را از دست ندادند.
امروزه باید جانبازان را سرو قامتان و دژ مستحکم دفاع از مرز و بوم خواند و بر این باور بود که اینان اسناد زنده  دلیرمردیها و فداکاری های دوران سخت دفاع از ارزشهای و آرمانها هستند و چه زیبا رهبر فرزانه انقلاب آنان را شهیدان زنده نامید.
 جانبازان ایران اسلامی در دوران هشت سال دفاع سراسر غرور آفرین مقدس با سلاح ایمان ،باور و از خودگذشتگی از تمامیت ارضی میهن اسلامی دفاع کردند و امروز نیز حافظان و وارثان واقعی نظام هستند و باید صمیمانه از آنان تقدیر کرد.

اينجانب اعياد خجسته ماه پر خیر و برکت شعبان، روز پاسدار و جانباز را به همه پاسداران و جانبازان معزز تبريك و تهنيت عرض نموده و پیروزی و عزت همگان را در راستای دفاع جانانه از ایران اسلامی،پیشرفت همه جانبه کشور و دستاوردهای ارزشمند انقلاب، از درگاه خداوند متعال مسئلت دارم.

علی محمد احمدی
استاندار کهگیلویه و بویراحمد
بيشتر
نسخه قابل چاپ
  • ارسال به دوستان
نام ارسال کننده :  
ایمیل ارسال کننده:
نام دریافت کننده :
ایمیل دریافت کننده :  
موضوع ایمیل :
کد تصویری :
 

آدرس :استان کهگیلویه و بویر احمد - یاسوج - میدان امام حسین - ساختمان مرکزی استانداری


مجری سایت:شرکت سیگما