اخبار فرمانداری
11ارديبهشت1397

.معاون فرماندار کهگیلویه:هر زمانی که به جوان اعتماد کردیم و مدیریت جوانان را تجربه کردیم به موفقیت های بزرگ رسیدیم

اسلام خسروی با اشاره به ضرورت استفاده از جوانان در مدیریت کشور گفت:هر زمانی مدیریت جوانان را تجربه کردیم به موفقیت های بزرگ رسیدیم
به گزارش روابط عمومی فرمانداری کهگیلویه- اسلام خسروی صبح امروز در جلسه ستاد ساماندهی امور جوانان شهرستان کهگیلویه در سالن جلسات فرمانداری با اشاره به ایام فرخنده ماه شعبان -و گرامیداشت روز جوان اظهار کرد: معتقد هستم اگر به مسائل جوانان با حساسیت ویژه نگریسته شود آنگاه می توانیم در جهت ترفیع مشکلات این قشر گامی برداریم.
وی بااشاره به ناهماهنگی بوجود آمده در رعایت تدارک جلسه گفت:  یکی از جلسات این ستاد حداقل در روز گرامیداشت جوان باید با حضور خود جوانان یا نمایندگان ایشان تشکیل می شد چرا که دغدغه ها و انتظارات آنها از زبان خود ایشان شنیدنی است.
وی با بیان اینکه پویایی و انرژی جوان موجب پیشرفت می شودتصریح کرد: ما هر زمانی که مدیریت جوانان را تجربه کردیم به موفقیت های بزرگ رسیدیم - همچنان که در وقایع انقلاب و جنگ تحمیلی فرماندهان جوان ما جنگ را اداره می کردند.
خسروی بر لزوم استفاده وحضور جوانان تاکید کرد و افزود: اینکه ما در شرایط بحران و تلاطم به جوانان بسپاریم و در اوج و قدرت ایشان را  کنار بگذاریم و اعتماد نکنیم صدمات جبران ناپذیر و خطرناک بدنبال خواهد داشت.
در این جلسه هر یک از حاضرین به ارائه گزارش عملکرد و پیشنهاد هایی برای ساماندهی بهتر امور جوانان پرداختند.

 

عكس هاي مرتبط :


بيشتر
نسخه قابل چاپ
  • ارسال به دوستان
نام ارسال کننده :  
ایمیل ارسال کننده:
نام دریافت کننده :
ایمیل دریافت کننده :  
موضوع ایمیل :
کد تصویری :
 

آدرس :استان کهگیلویه و بویر احمد - یاسوج - میدان امام حسین - ساختمان مرکزی استانداری


مجری سایت:شرکت سیگما